GraphQL Shield (1.0.0) - en to bo translation catalogue (33 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: Type
bo: རིགས

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Overview
bo: མདོར་བསྡུས

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Message
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Name
bo: མིང

en: Time
bo: དུས་ཚོད

en: Timestamp
bo: དུས་རྟགས

en: Unknown
bo: རྒྱུས་མེད་པ

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: User ID
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་ཨང་རྟགས

en: Error
bo: ནོར་འཁྲུལ

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Active
bo: སྤྱོད་ཆོག་པ

en: Never
bo: ནམ་ཡང་མི་བྱེད

en: Severity
bo: གཟབ་ནན

en: Warning
bo: ཉེན་བརྡ

en: Filters
bo: ཚག་རྒྱག་བྱེད།

en: IP Address
bo: IP ཁ་བྱང

en: Key
bo: གནད་ཚིག

en: Features
bo: ཁྱད་ནུས

en: Query
bo: འདྲི་ཞིབ

en: Info
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Blocked
bo: བཀག་ཚར་པ

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: - All -
bo: - ཡོངས-
