GraphQL Shield (1.0.0) - en to bs translation catalogue (21 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Value
bs: Vrijednost

en: Type
bs: Tip

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Description
bs: Opis

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Overview
bs: Pregled

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Message
bs: Poruka

en: Name
bs: Ime

en: Time
bs: Vrijeme

en: Unknown
bs: Nepoznato

en: User
bs: Korisnik

en: Error
bs: Greška

en: Created
bs: Kreiran

en: Active
bs: Aktivan

en: Filters
bs: Filteri

en: Query
bs: Upit

en: Blocked
bs: Blokiran
