GraphQL Shield (1.0.0) - en to el translation catalogue (39 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Value
el: Αξία

en: Type
el: Τύπος

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Description
el: Περιγραφή

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Overview
el: Επισκόπηση

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Message
el: Μήνυμα

en: Name
el: Όνομα

en: Time
el: Ώρα

en: Timestamp
el: Χρονική σήμανση

en: Unknown
el: Άγνωστο

en: User
el: Χρήστης

en: User ID
el: Αναγνωριστικό χρήστη

en: Error
el: Σφάλμα

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Active
el: Ενεργό

en: Never
el: Ποτέ

en: Severity
el: Σοβαρότητα

en: Warning
el: Προειδοποίηση

en: Filters
el: Φίλτρα

en: IP Address
el: Διεύθυνση IP

en: Expires
el: Λήγει

en: Save Changes
el: Αποθήκευση αλλαγών

en: Key
el: Κλειδί

en: Manual
el: Χειροκίνητα

en: Features
el: Χαρακτηριστικά

en: Query
el: Ερώτημα

en: Info
el: Πληροφορίες

en: Blocked
el: Αποκλεισμένος

en: Reason
el: Αιτία

en: About
el: Περί

en: Metric
el: Μετρικό σύστημα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Critical
el: Κρίσιμο
