GraphQL Shield (1.0.0) - en to eo translation catalogue (26 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Value
eo: Valoro

en: Type
eo: Tipo

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Description
eo: Priskribo

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Overview
eo: Superrigardo

en: Edit
eo: Redaktu

en: Message
eo: Mesaĝo

en: Name
eo: Nomo

en: Time
eo: Tempo

en: Timestamp
eo: Tempindiko

en: Unknown
eo: Nekonata

en: User
eo: Uzanto

en: Error
eo: Eraro

en: Created
eo: Kreita

en: Active
eo: Aktiva

en: Never
eo: Neniam

en: Severity
eo: Graveco

en: Filters
eo: Filtroj

en: Features
eo: Ecoj

en: Blocked
eo: Blokita

en: - All -
eo: - Ĉio -
