GraphQL Shield (1.0.0) - en to eu translation catalogue (33 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Value
eu: Balioa

en: Type
eu: Mota

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Description
eu: Azalpena

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Overview
eu: Ikuspegi orokorra

en: Edit
eu: Editatu

en: Message
eu: Mezua

en: Name
eu: Izena

en: Time
eu: Ordua

en: Timestamp
eu: Data-zigilua

en: Unknown
eu: Ezezaguna

en: User
eu: Erabiltzailea

en: User ID
eu: Erabiltzaile IDa

en: Error
eu: Errorea

en: Created
eu: Sortua

en: Active
eu: Aktiboa

en: Never
eu: Inoiz ez

en: Severity
eu: Larritasuna

en: Warning
eu: Kontuz

en: Filters
eu: Iragazkiak

en: IP Address
eu: IP Helbidea

en: Key
eu: Giltza

en: Query
eu: Kontsulta

en: Info
eu: Informazioa

en: Blocked
eu: Blokeatuta

en: About
eu: (r)i buruz

en: - All -
eu: - Dena -

en: Critical
eu: Larria
