GraphQL Shield (1.0.0) - en to is translation catalogue (27 entries)

en: Status
is: Støða

en: Delete
is: Strika

en: Operations
is: Atgerðir

en: Value
is: Virði

en: Type
is: Slag

en: Cancel
is: Avlýs

en: Description
is: Lýsing

en: Disabled
is: Óvirkjað

en: Enabled
is: Virkjað

en: Overview
is: Yvirlit

en: Edit
is: Broyt

en: Message
is: Boð

en: Name
is: Navn

en: Time
is: Tíð

en: Timestamp
is: Tíðarmerki

en: Unknown
is: Ókent

en: User
is: Brúkari

en: Error
is: Feilur

en: Created
is: Stovnað

en: Active
is: Virkin

en: Never
is: Ongantíð

en: Severity
is: Álvarsemi

en: Filters
is: Filtur

en: IP Address
is: IP adressa

en: Key
is: Lykil

en: Blocked
is: Sperrað

en: About
is: Um
