GraphQL Shield (1.0.0) - en to gu translation catalogue (22 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Value
gu: મુલ્ય

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Description
gu: વર્ણન

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Message
gu: સંદેશ

en: Name
gu: નામ

en: Time
gu: સમય

en: Timestamp
gu: સમયછાપ

en: Unknown
gu: અજ્ઞાત

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Error
gu: ભુલ

en: Active
gu: સક્રિય

en: Never
gu: કદી નહી

en: Warning
gu: ચેતવણી

en: Key
gu: ચાવી

en: About
gu: વિશે
