GraphQL Shield (1.0.0) - en to he translation catalogue (38 entries)

en: Status
he: סטטוס

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Value
he: ערך

en: Type
he: סוג

en: Cancel
he: ביטול

en: Description
he: תיאור

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Overview
he: סקירה

en: Edit
he: עריכה

en: Message
he: הודעה

en: Name
he: שם

en: Time
he: זמן

en: Timestamp
he: חותמת זמן

en: Unknown
he: לא ידוע

en: User
he: משתמש

en: User ID
he: מזהה משתמש

en: Error
he: שגיאה

en: Created
he: נוצר

en: Active
he: פעיל

en: Never
he: אף פעם

en: Severity
he: חוּמרה

en: Warning
he: אזהרה

en: Filters
he: מסננים

en: IP Address
he: כתובת IP

en: Key
he: מפתח

en: Expired
he: פג תוקפם

en: Features
he: פיצ'רים

en: Query
he: שאילתה

en: Info
he: מידע

en: Blocked
he: חסום

en: Reason
he: סיבה

en: About
he: אודות

en: Memory limit
he: מגבלת זיכרון

en: Errors
he: שגיאות

en: - All -
he: - הכל -

en: Critical
he: קריטי
