GraphQL Shield (1.0.0) - en to is translation catalogue (31 entries)

en: Status
is: Staða

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Value
is: Gildi

en: Type
is: Gerð

en: Cancel
is: Hætta við

en: Description
is: Lýsing

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: Overview
is: Yfirlit

en: Edit
is: Breyta

en: Message
is: Skilaboð

en: Name
is: Nafn

en: Time
is: Tími

en: Timestamp
is: Tímastimpill

en: Unknown
is: Óþekkt

en: User
is: Notandi

en: User ID
is: Auðkenni notanda

en: Error
is: Villa

en: Created
is: Stofnað

en: Active
is: Virkt

en: Never
is: Aldrei

en: Severity
is: Alvarleiki

en: Warning
is: Viðvörun

en: Filters
is: Síur

en: IP Address
is: IP vistfang

en: Expires
is: Fyrnist

en: Save Changes
is: Vista breytingar

en: Blocked
is: Óvirkur

en: About
is: Um

en: - All -
is: - Allt -
