GraphQL Shield (1.0.0) - en to ka translation catalogue (29 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: Type
ka: ტიპი

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Description
ka: აღწერა

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Overview
ka: მიმოხილვა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Message
ka: შეტყობინება

en: Name
ka: სახელი

en: Time
ka: დრო

en: Unknown
ka: უცნობი

en: User
ka: მომხმარებელი

en: User ID
ka: მომხმარებლის ID

en: Error
ka: შეცდომა

en: Created
ka: შექმნილია

en: Active
ka: აქტიური

en: Never
ka: არასდროს

en: Warning
ka: გაფრთხილება

en: Filters
ka: ფილტრები

en: Save Changes
ka: ცვლილებების შენახვა

en: Key
ka: გასაღები

en: Info
ka: ინფო

en: Blocked
ka: დაბლოკილი

en: Memory limit
ka: მეხსიერების ლიმიტი

en: - All -
ka: - ყველა -
