GraphQL Shield (1.0.0) - en to km translation catalogue (31 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Value
km: តម្លៃ

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Overview
km: ទិដ្ឋភាព​ទូទៅ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Message
km: សារ

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Time
km: ពេលវេលា

en: Timestamp
km: ត្រាពេលវេលា​

en: Unknown
km: មិន​ស្គាល់

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: User ID
km: លេខ​សម្គាល់​អ្នក​ប្រើ

en: Error
km: កំហុស

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Active
km: សកម្ម

en: Never
km: កុំ

en: Severity
km: ភាព​ធ្ងន់​ធ្ងរ

en: Warning
km: ការ​ព្រមាន

en: Filters
km: តម្រង

en: IP Address
km: អាសយ​ដ្ឋាន​ IP

en: Save Changes
km: រក្សា​ទុក​ការ​ផ្លាស់​ប្តូរ

en: Key
km: សំខាន់

en: Info
km: ព័ត៌មាន

en: Blocked
km: បាន​ទប់ស្កាត់

en: About
km: អំពី
