GraphQL Shield (1.0.0) - en to lt translation catalogue (39 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Value
lt: Reikšmė

en: Type
lt: Tipas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Overview
lt: Apžvalga

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Message
lt: Žinutė

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Time
lt: Laikas

en: Unknown
lt: Nežinomas

en: User
lt: Narys

en: User ID
lt: Nario ID

en: Error
lt: Klaida

en: Created
lt: Sukurta

en: Active
lt: Aktyvus

en: Never
lt: Niekada

en: Severity
lt: Sunkumas

en: Warning
lt: Įspėjimas

en: Filters
lt: Filtrai

en: IP Address
lt: IP Adresas

en: Key
lt: Raktas

en: Expired
lt: Pasibaigė galiojimas

en: Features
lt: Savybės

en: Query
lt: Užklausa

en: Info
lt: Informacija

en: Blocked
lt: Užblokuotas

en: Reason
lt: Priežastis

en: Auto
lt: Automatiškai

en: About
lt: Apie

en: Memory limit
lt: Atminties limitas

en: Errors
lt: Klaidos

en: Metric
lt: Metrinė

en: - All -
lt: - Visos -

en: Critical
lt: Kritinė
