GraphQL Shield (1.0.0) - en to mn translation catalogue (21 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Value
mn: Утга

en: Type
mn: Төрөл

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Overview
mn: Ерөнхий агуулга

en: Edit
mn: Засварлах

en: Message
mn: Зурвас

en: Name
mn: Нэр

en: Time
mn: Цаг

en: Unknown
mn: Үл мэдэгдэх

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: User ID
mn: Хэрэглэгчийн ID

en: Error
mn: Алдаа

en: Created
mn: Үүссэн

en: Active
mn: Идэвхтэй

en: IP Address
mn: Интернэт протоколын хаяг
