GraphQL Shield (1.0.0) - en to my translation catalogue (22 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Value
my: တန်ဖိုး

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Message
my: သတင်း

en: Name
my: အမည်

en: Time
my: အချိန်

en: Timestamp
my: အချိန်

en: Unknown
my: မသိနိုင်သော

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Error
my: အမှား

en: Never
my: ဘယ်တော့မှ

en: Warning
my: သတိပေးချက်

en: IP Address
my: အင်တာနက် ကွန်ရက် လိပ်စာ

en: Info
my: အချက်အလက်

en: About
my: အကြောင်း

en: - All -
my: - အားလုံး -
