GraphQL Shield (1.0.0) - en to ne translation catalogue (26 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Value
ne: मान

en: Type
ne: प्रकार

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Overview
ne: समिक्षा

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Message
ne: सन्देश

en: Name
ne: नाम

en: Time
ne: समय

en: Timestamp
ne: टाइमस्ट्याम्प

en: Unknown
ne: अज्ञात

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Error
ne: त्रुटि

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Active
ne: सक्रिय

en: Warning
ne: चेतावनी

en: Save Changes
ne: परिवर्तनहरू सेभ गर्नुहोस्

en: Info
ne: जानकारी

en: Blocked
ne: अवरुद्ध

en: About
ne: बारेमा

en: Memory limit
ne: स्मृति सीमा
