GraphQL Shield (1.0.0) - en to nl translation catalogue (46 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Value
nl: Waarde

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Description
nl: Beschrijving

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Overview
nl: Overzicht

en: Edit
nl: Bewerken

en: Message
nl: Bericht

en: Name
nl: Naam

en: Time
nl: Tijd

en: Timestamp
nl: Tijdstip

en: Unknown
nl: Onbekend

en: User
nl: Gebruiker

en: User ID
nl: Gebruikers-ID

en: Error
nl: Fout

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Active
nl: Actief

en: Never
nl: Nooit

en: Severity
nl: Ernst

en: Warning
nl: Waarschuwing

en: IP Address
nl: IP-adres

en: Expires
nl: Vervalt

en: Expiration Date
nl: Vervaldatum

en: Save Changes
nl: Wijzigingen opslaan

en: Key
nl: Sleutel

en: Manual
nl: Handmatig

en: Expired
nl: Vervallen

en: Blocked
nl: Geblokkeerd

en: Reason
nl: Reden

en: Auto
nl: Automatisch

en: About
nl: Over

en: Memory limit
nl: Geheugenlimiet

en: Errors
nl: Fouten

en: Metric
nl: Metrisch

en: - All -
nl: - Alle -

en: Critical
nl: Kritisch

en: Allowed roles
nl: Toegelaten rollen

en: Event Type
nl: Type evenement

en: Max age
nl: Maximum leeftijd

en: Log errors
nl: Foutmeldingen loggen

en: Logging settings
nl: Logging-instellingen

en: Last Used
nl: Laatst gebruikt

en: No logs found.
nl: Geen logs gevonden.

en: Allowed origins
nl: Toegestane oorsprongen
