GraphQL Shield (1.0.0) - en to oc translation catalogue (35 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Value
oc: Valor

en: Type
oc: Tipe

en: Cancel
oc: Anullar

en: Description
oc: Descripcion

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Enabled
oc: Activat

en: Overview
oc: Vista d'ensemble

en: Edit
oc: Modificar

en: Message
oc: Messatge

en: Name
oc: Nom

en: Time
oc: Ora

en: Timestamp
oc: Orodatatge

en: Unknown
oc: Desconegut

en: User
oc: Utilizaire

en: User ID
oc: Identificant (ID) utilizaire

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Active
oc: Actiu

en: Never
oc: Pas jamai

en: Severity
oc: Importància

en: Warning
oc: Avertiment

en: Filters
oc: Filtres

en: IP Address
oc: Adreça IP

en: Expiration Date
oc: Data d'expiracion

en: Revoke
oc: Revocar

en: Save Changes
oc: Enregistrar los cambiaments

en: Key
oc: Clau

en: Features
oc: Foncionalitats

en: Query
oc: Requèsta

en: Blocked
oc: Blocat

en: Reason
oc: Rason

en: About
oc: A prepaus

en: - All -
oc: - Tot -
