GraphQL Shield (1.0.0) - en to pl translation catalogue (45 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Value
pl: Wartość

en: Type
pl: Typ

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Description
pl: Opis

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Overview
pl: Przegląd

en: Edit
pl: Edytuj

en: Message
pl: Wiadomość

en: Name
pl: Nazwa

en: Time
pl: Czas

en: Unknown
pl: Nieznany

en: User
pl: Użytkownik

en: User ID
pl: ID użytkownika

en: Error
pl: Błąd

en: Created
pl: Utworzono

en: Active
pl: Aktywne

en: Never
pl: Nigdy

en: Severity
pl: Priorytet

en: Warning
pl: Ostrzeżenie

en: Filters
pl: Filtry

en: IP Address
pl: Adres IP

en: Expires
pl: Wygasa

en: Expiration Date
pl: Termin wygaśnięcia

en: Save Changes
pl: Zapisz zmiany

en: Key
pl: Klucz

en: Manual
pl: Ręczne

en: Expired
pl: Przedawnione

en: Features
pl: Funkcjonalności

en: Query
pl: Zapytanie

en: Info
pl: Informacja

en: Blocked
pl: Zablokowany

en: Reason
pl: Powód

en: About
pl: O stronie

en: Memory limit
pl: Limit pamięci

en: API Keys
pl: Klucze API

en: Errors
pl: Błędy

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Critical
pl: Krytyczny

en: Allowed methods
pl: Dozwolone metody

en: Max age
pl: Maksymalny wiek

en: Logging settings
pl: Ustawienia zapisu w dzienniku

en: Last Used
pl: Ostatnie użycie
