GraphQL Shield (1.0.0) - en to ps translation catalogue (24 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Value
ps: بيه

en: Type
ps: بڼه

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Description
ps: سپړنه

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Overview
ps: پاسلیدنه

en: Edit
ps: سمون

en: Message
ps: پيغام

en: Name
ps: نوم

en: Time
ps: وخت

en: Unknown
ps: ناپیژنده

en: User
ps: غړی

en: Error
ps: تیروتنه

en: Active
ps: فعال

en: Never
ps: هيڅکله

en: Warning
ps: خبرتيا

en: Filters
ps: چاڼونه

en: Key
ps: کيلی

en: Query
ps: پوښتنه

en: Info
ps: مالومات

en: About
ps: په اړه

en: - All -
ps: - ټول -
