GraphQL Shield (1.0.0) - en to sk translation catalogue (39 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Value
sk: Hodnota

en: Type
sk: Typ

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Description
sk: Popis

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Overview
sk: Prehľad

en: Edit
sk: Upraviť

en: Message
sk: Správa

en: Name
sk: Názov

en: Time
sk: Čas

en: Timestamp
sk: Časová známka

en: Unknown
sk: Neznámy

en: User
sk: Používateľ

en: User ID
sk: ID používateľa

en: Error
sk: Chyba

en: Created
sk: Vytvorené

en: Active
sk: Aktívny

en: Never
sk: Nikdy

en: Severity
sk: Závažnosť

en: Warning
sk: Varovanie

en: Filters
sk: Filtre

en: IP Address
sk: IP adresa

en: Expires
sk: Vyprší

en: Key
sk: Kľúč

en: Manual
sk: Manuálne

en: Expired
sk: Vypršané

en: Features
sk: Vlastnosti

en: Query
sk: Dotaz

en: Blocked
sk: Blokovaný

en: Reason
sk: Dôvod

en: About
sk: Informácie o

en: Metric
sk: Metrický

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Critical
sk: Kritické

en: Allowed roles
sk: Povolené kategórie používateľov
