GraphQL Shield (1.0.0) - en to sl translation catalogue (29 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Value
sl: Vrednost

en: Type
sl: Tip

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Description
sl: Opis

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Overview
sl: Pregled

en: Edit
sl: Uredi

en: Message
sl: Sporočilo

en: Name
sl: Ime

en: Time
sl: Čas

en: Timestamp
sl: Časovna oznaka

en: Unknown
sl: Neznan

en: User
sl: Uporabnik

en: Error
sl: Napaka

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Active
sl: Aktiven

en: Never
sl: Nikoli

en: Severity
sl: Resnost

en: Warning
sl: Opozorilo

en: Filters
sl: Filtri

en: IP Address
sl: IP naslov

en: Key
sl: Ključ

en: Info
sl: Podatki

en: Blocked
sl: Blokiran

en: About
sl: O modulu
