GraphQL Shield (1.0.0) - en to sq translation catalogue (25 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Value
sq: Vlera

en: Type
sq: Lloji

en: Cancel
sq: Anulo

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Overview
sq: Panorama

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Message
sq: Mesazhi

en: Name
sq: Emri

en: Time
sq: Ora

en: Timestamp
sq: Data dhe ora

en: Unknown
sq: Nuk njihet

en: User
sq: Përdoruesi

en: Error
sq: Gabim

en: Created
sq: Krijuar

en: Active
sq: Aktiv

en: Never
sq: Asnjëherë

en: Severity
sq: Rendësia

en: Filters
sq: Filtrat

en: Blocked
sq: Bllokuar

en: About
sq: Informacione
