GraphQL Shield (1.0.0) - en to ta translation catalogue (33 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Delete
ta: அழி

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Value
ta: மதிப்பு

en: Type
ta: வகை

en: Cancel
ta: விலகு

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Disabled
ta: செயலிலில்லை

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Overview
ta: மேற்பார்வை

en: Edit
ta: மாற்று

en: Message
ta: செய்தி

en: Name
ta: பெயர்

en: Time
ta: நேரம்

en: Timestamp
ta: நேரமுத்திரை

en: Unknown
ta: தெரியாதது

en: User
ta: பயனர்

en: User ID
ta: பயனர் குறிஎண்

en: Error
ta: பிழை

en: Created
ta: உருவாக்கப்பட்டது

en: Active
ta: நடைமுறையிலுள்ளது

en: Never
ta: இல்லை

en: Severity
ta: தீவிரம்

en: Warning
ta: எச்சரிக்கை

en: Filters
ta: வடிகட்டிகள்

en: IP Address
ta: ஐபி முகவரி

en: Save Changes
ta: மாற்றங்களை சேமி

en: Key
ta: சாவி

en: Info
ta: தகவல்

en: Blocked
ta: தடுக்கப்பட்டது

en: About
ta: பற்றி

en: - All -
ta: - அனைத்தும் -

en: Critical
ta: சிக்கலான
