GraphQL Shield (1.0.0) - en to vi translation catalogue (44 entries)

en: Status
vi: Trạng thái

en: Delete
vi: Xóa

en: Operations
vi: Thao tác

en: Value
vi: Giá trị

en: Type
vi: Kiểu

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Description
vi: Mô tả

en: Disabled
vi: Tắt

en: Enabled
vi: Bật

en: Overview
vi: Tổng quan

en: Edit
vi: Sửa

en: Message
vi: Thông điệp

en: Name
vi: Tên

en: Time
vi: Thời gian

en: Timestamp
vi: Nhãn thời gian

en: Unknown
vi: Không rõ

en: User
vi: Người dùng

en: User ID
vi: ID người dùng

en: Error
vi: Lỗi

en: Created
vi: Tạo bởi

en: Active
vi: Hoạt động

en: Never
vi: Không bao giờ

en: Severity
vi: Mức độ

en: Warning
vi: Cảnh báo

en: Filters
vi: Các bộ lọc

en: IP Address
vi: Địa chỉ IP

en: Expires
vi: Hết hạn

en: Expiration Date
vi: Ngày hết hạn

en: Revoke
vi: Hủy bỏ

en: Save Changes
vi: Lưu thay đổi

en: Key
vi: Khóa

en: Manual
vi: Thủ công

en: Expired
vi: Hết hạn

en: Features
vi: Tính năng

en: Query
vi: Truy vấn

en: Info
vi: Thông tin

en: Blocked
vi: Đã khóa

en: Reason
vi: Lí do

en: Auto
vi: Tự động

en: About
vi: Giới thiệu

en: - All -
vi: - Tất cả -

en: Critical
vi: Nghiêm trọng

en: Log errors
vi: Nhật ký các lỗi

en: Add Rule
vi: Thêm quy tắc
