GraphQL Shield (1.0.0) - en to af translation catalogue (25 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Value
af: Waarde

en: Type
af: Tipe

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Description
af: Beskrywing

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Overview
af: Oorsig

en: Edit
af: Wysig

en: Message
af: Boodskap

en: Name
af: Naam

en: Time
af: Tyd

en: Timestamp
af: Tydmerk

en: Unknown
af: Onbekend

en: User
af: Gebruiker

en: Error
af: Fout

en: Created
af: Geskep

en: Active
af: Aktief

en: Never
af: Nooit

en: Severity
af: Strengheid

en: Warning
af: Waarskuwing

en: Manual
af: Handleiding

en: Blocked
af: Geblokkeer

en: - All -
af: - Alle -
