GraphQL Shield (1.0.0) - en to ar translation catalogue (37 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Value
ar: القيمة

en: Type
ar: النوع

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Description
ar: الوصف

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: Overview
ar: نظرة عامة

en: Edit
ar: تحرير

en: Message
ar: الرسالة

en: Name
ar: الاسم

en: Time
ar: الوقت

en: Timestamp
ar: التوقيت الزمني

en: Unknown
ar: غير معروف

en: User
ar: مستخدم

en: User ID
ar: معرف المستخدم

en: Error
ar: خطأ

en: Created
ar: الإنشاء

en: Active
ar: نشط

en: Never
ar: أبدا

en: Severity
ar: الحدة

en: Warning
ar: تحذير

en: Filters
ar: المرشحات

en: IP Address
ar: العنوان IP

en: Save Changes
ar: حفظ التعديلات

en: Key
ar: المفتاح

en: Features
ar: الخصائص

en: Query
ar: استفسار

en: Info
ar: معلومات

en: Blocked
ar: ممنوع

en: About
ar: حول

en: Memory limit
ar: حد الذاكرة

en: Errors
ar: اخطاء

en: - All -
ar: - الكل -

en: Critical
ar: حرج
