GraphQL Shield (1.0.0) - en to cs translation catalogue (40 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Value
cs: Hodnota

en: Type
cs: Typ

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Description
cs: Popis

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Overview
cs: Přehled

en: Edit
cs: Upravit

en: Message
cs: Zpráva

en: Name
cs: Jméno

en: Time
cs: Čas

en: Timestamp
cs: Časové razítko

en: Unknown
cs: Neznámý

en: User
cs: Uživatel

en: User ID
cs: ID uživatele

en: Error
cs: Chyba

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Active
cs: Aktivní

en: Never
cs: Nikdy

en: Severity
cs: Vážnost

en: Warning
cs: Varování

en: Filters
cs: Filtry

en: IP Address
cs: IP adresa

en: Expires
cs: Expiruje

en: Save Changes
cs: Změny uloženy

en: Key
cs: Klíč

en: Expired
cs: Ukončena platnost

en: Query
cs: Dotaz

en: Blocked
cs: Zablokován

en: Reason
cs: Důvod

en: About
cs: Popis

en: Memory limit
cs: Limit paměti

en: Errors
cs: Chyby

en: Metric
cs: Metrická

en: - All -
cs: - Vše -

en: Critical
cs: Kritický

en: Max age
cs: Max stáří
