GraphQL Shield (1.0.0) - en to da translation catalogue (43 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Value
da: Værdi

en: Cancel
da: Annullér

en: Description
da: Beskrivelse

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Overview
da: Overblik

en: Edit
da: Redigér

en: Message
da: Meddelelse

en: Name
da: Navn

en: Time
da: Tid

en: Timestamp
da: Tidsstempel

en: Unknown
da: Ukendt

en: User
da: Bruger

en: User ID
da: Bruger ID

en: Error
da: Fejl

en: Created
da: Oprettet

en: Active
da: Aktiv

en: Never
da: Aldrig

en: Severity
da: Grad

en: Warning
da: Advarsel

en: Filters
da: Filtre

en: IP Address
da: IP-adresse

en: Expires
da: Udløber

en: Expiration Date
da: Udløbsdato

en: Save Changes
da: Gem ændringer

en: Key
da: Nøgle

en: Manual
da: Manuel

en: Expired
da: Udløbet

en: Query
da: Forespørgsel

en: Blocked
da: Blokeret

en: Reason
da: Begrundelse

en: About
da: Om

en: Memory limit
da: RAM grænse

en: Errors
da: Fejl

en: Metric
da: Metrisk

en: Enable logging
da: Aktiver logging

en: - All -
da: - Alle -

en: Critical
da: Kritisk

en: Allowed roles
da: Tilladte roller

en: Max age
da: Maksimal alder

en: Logging settings
da: Logning
