GraphQL Shield (1.0.0) - en to dz translation catalogue (23 entries)

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Value
dz: གནས་གོང་

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Disabled
dz: ལྕོགས་མིན།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Message
dz: འཕྲིན་དོན།

en: Name
dz: མིང་།

en: Time
dz: དུས་ཚོད།

en: Timestamp
dz: དུས་བཀོད།

en: Unknown
dz: མ་ཤེསཔ་

en: User
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Error
dz: འཛོལ་བ་

en: Created
dz: གསར་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Active
dz: ཤུགས་ལྡན།

en: Never
dz: ནམ་ཡང་།

en: Severity
dz: འཚུབ་ཆ།

en: Filters
dz: ཚགས་མ་ཚུ།

en: Blocked
dz: བཀག་ཡོདཔ།
