GraphQL Shield (1.0.0) - en to fi translation catalogue (43 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Value
fi: Arvo

en: Type
fi: Tyyppi

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Description
fi: Kuvaus

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Overview
fi: Yleiskatsaus

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Message
fi: Viesti

en: Name
fi: Nimi

en: Time
fi: Aika

en: Timestamp
fi: Ajankohta

en: Unknown
fi: Tuntematon

en: User
fi: Käyttäjä

en: User ID
fi: Käyttäjän ID

en: Error
fi: Virhe

en: Created
fi: Luotu

en: Active
fi: Voimassa

en: Never
fi: Ei koskaan

en: Severity
fi: Vakavuus

en: Warning
fi: Varoitus

en: Filters
fi: Suodattimet

en: IP Address
fi: IP-osoite

en: Expires
fi: Vanhenee

en: Save Changes
fi: Tallenna muutokset

en: Key
fi: Avain

en: Manual
fi: Manuaalinen

en: Expired
fi: Vanhentunut

en: Features
fi: Ominaisuudet

en: Query
fi: Kysely

en: Info
fi: Tieto

en: Blocked
fi: Suljettu

en: About
fi: Tietoja

en: Memory limit
fi: Muistiraja

en: Errors
fi: Virheet

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: Critical
fi: Kriittinen

en: Allowed roles
fi: Sallitut roolit

en: Max age
fi: Maksimi-ikä

en: Logging settings
fi: Logituksen asetukset
