GraphQL Shield (1.0.0) - en to gl translation catalogue (34 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Value
gl: Valor

en: Type
gl: Tipo

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Description
gl: Descrición

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Overview
gl: Vista xeral

en: Edit
gl: Editar

en: Message
gl: Mensaxe

en: Name
gl: Nome

en: Time
gl: Hora

en: Timestamp
gl: Marca de tempo

en: Unknown
gl: Descoñecido

en: User
gl: Usuario/a

en: User ID
gl: ID de usuario/a

en: Error
gl: Erro

en: Created
gl: Creado

en: Active
gl: Activo

en: Never
gl: Nunca

en: Severity
gl: Gravidade

en: Warning
gl: Alerta

en: Filters
gl: Filtros

en: IP Address
gl: Enderezo IP

en: Save Changes
gl: Gardar os Cambios

en: Key
gl: Clave

en: Features
gl: Funcionalidades

en: Query
gl: Consulta

en: Info
gl: Información

en: Blocked
gl: Bloqueado

en: About
gl: Información

en: - All -
gl: - Todo -
