GraphQL Shield (1.0.0) - en to hr translation catalogue (32 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Value
hr: Vrijednost

en: Type
hr: Vrsta

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Description
hr: Opis

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Overview
hr: Pregled

en: Edit
hr: Uredi

en: Message
hr: Poruka

en: Name
hr: Naziv

en: Time
hr: Vrijeme

en: Timestamp
hr: Vremenska oznaka

en: Unknown
hr: Nepoznato

en: User
hr: Korisnik

en: User ID
hr: ID korisnika

en: Error
hr: Greška

en: Created
hr: Stvoreno

en: Active
hr: Aktivno

en: Never
hr: Nikada

en: Severity
hr: Ozbiljnost

en: Warning
hr: Upozorenje

en: Filters
hr: Prečistači

en: IP Address
hr: IP adresa

en: Expires
hr: Ističe

en: Save Changes
hr: Spremi promjene

en: Key
hr: Ključ

en: Features
hr: Značajke

en: Blocked
hr: Blokiran

en: About
hr: Opis

en: Errors
hr: Greške
