GraphQL Shield (1.0.0) - en to ht translation catalogue (10 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Operations
ht: Operasyon

en: Type
ht: Tip

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Enabled
ht: Aktif

en: Message
ht: Mesaj

en: Name
ht: Non

en: User
ht: Itilizatè

en: Severity
ht: Severite

en: - All -
ht: - Tout -
