GraphQL Shield (1.0.0) - en to jv translation catalogue (28 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Value
jv: Biji

en: Type
jv: Tipe

en: Cancel
jv: Batal

en: Description
jv: Katrangan

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Overview
jv: Sekilas

en: Edit
jv: Sunting

en: Message
jv: Pesen

en: Name
jv: Jeneng

en: Time
jv: Wektu

en: Unknown
jv: Ora dikenal

en: User
jv: Panganggo

en: User ID
jv: ID panganggo

en: Error
jv: Salah

en: Created
jv: Digawé

en: Active
jv: Aktif

en: Never
jv: Ora tahu

en: Severity
jv: Kerawanan

en: Warning
jv: Weling

en: IP Address
jv: Alamat IP

en: Key
jv: Kunci

en: Blocked
jv: Ditolak

en: Reason
jv: Alesan

en: About
jv: Ngenani

en: - All -
jv: - Kabeh -
