GraphQL Shield (1.0.0) - en to lv translation catalogue (37 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Value
lv: Vērtība

en: Type
lv: Veids

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Description
lv: Apraksts

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Overview
lv: Pārskats

en: Edit
lv: Labot

en: Message
lv: Ziņojums

en: Name
lv: Nosaukums

en: Time
lv: Laiks

en: Timestamp
lv: Laika zīmogs

en: Unknown
lv: Nezināms

en: User
lv: Lietotājs

en: User ID
lv: Lietotāja ID

en: Error
lv: Kļūda

en: Created
lv: Izveidots

en: Active
lv: Aktīvs

en: Never
lv: Nekad

en: Severity
lv: Smagums

en: Warning
lv: Brīdinājums

en: Filters
lv: Filtri

en: IP Address
lv: IP adrese

en: Save Changes
lv: Saglabāt Izmaiņas

en: Key
lv: Atslēga

en: Manual
lv: Manuāli

en: Query
lv: Vaicājums

en: Blocked
lv: Bloķēts

en: About
lv: Par

en: Memory limit
lv: Atmiņas ierobežojums

en: API Keys
lv: API atslēgas

en: Errors
lv: Kļūdas

en: Metric
lv: Metrisks

en: - All -
lv: - Visi -
