GraphQL Shield (1.0.0) - en to nn translation catalogue (22 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Description
nn: Beskriving

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Overview
nn: Oversikt

en: Edit
nn: Rediger

en: Message
nn: Melding

en: Name
nn: Namn

en: Time
nn: Tid

en: Timestamp
nn: Tidspunkt

en: User
nn: Brukar

en: Error
nn: Feil

en: Created
nn: Laga

en: Active
nn: Aktiv

en: Never
nn: Aldri

en: Severity
nn: Alvorlighetsgrad

en: Filters
nn: Filter

en: Info
nn: Informasjon

en: Blocked
nn: Blokkert

en: - All -
nn: - Alle -
