GraphQL Shield (1.0.0) - en to os translation catalogue (13 entries)

en: Status
os: Статус

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Type
os: Тип

en: Cancel
os: Аппар

en: Description
os: Афыст

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Enabled
os: Иу у

en: Overview
os: Афæлгæст

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Message
os: Хъусинаг

en: Name
os: Ном

en: Time
os: Афон
