GraphQL Shield (1.0.0) - en to sr translation catalogue (18 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Value
sr: Вредност

en: Type
sr: Tип

en: Cancel
sr: Поништи

en: Description
sr: Опис

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: Edit
sr: Измени

en: Message
sr: Порука

en: Name
sr: Име

en: Time
sr: Време

en: Timestamp
sr: Временска ознака

en: User
sr: Корисник

en: User ID
sr: ID корисника

en: Error
sr: Грешка

en: Created
sr: Направљено
