GraphQL Shield (1.0.0) - en to sv translation catalogue (45 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Value
sv: Värde

en: Type
sv: Typ

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Description
sv: Beskrivning

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Overview
sv: Översikt

en: Edit
sv: Redigera

en: Message
sv: Meddelande

en: Name
sv: Namn

en: Time
sv: Tid

en: Timestamp
sv: Tidsstämpel

en: Unknown
sv: Okänd

en: User
sv: Användare

en: User ID
sv: Användar-ID

en: Error
sv: Fel

en: Created
sv: Skapad

en: Active
sv: Aktiv

en: Never
sv: Aldrig

en: Severity
sv: Grad

en: Warning
sv: Varning

en: Filters
sv: Filter

en: IP Address
sv: IP-adress

en: Expires
sv: Upphör att gälla

en: Save Changes
sv: Spara ändringar

en: Key
sv: Nyckel

en: Manual
sv: Manuell

en: Features
sv: Funktioner

en: Query
sv: Databasfråga

en: Info
sv: Information

en: Blocked
sv: Spärrad

en: Reason
sv: Orsak

en: Auto
sv: Automatiskt

en: About
sv: Om

en: Memory limit
sv: Minnesgräns

en: Errors
sv: Fel

en: Metric
sv: Metriskt

en: - All -
sv: - Alla -

en: Critical
sv: Kritisk

en: Allowed roles
sv: Tillåtna roller

en: Max age
sv: Äldsta ålder

en: No logs found.
sv: Inga loggar hittade.

en: Allowed origins
sv: Tillåtet ursprung
