GraphQL Shield (1.0.0) - en to te translation catalogue (28 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Value
te: విలువ

en: Type
te: రకం

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Description
te: వివరణ

en: Disabled
te: అచేతనం అయింది

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Overview
te: అవలోకనం

en: Edit
te: మార్చు

en: Message
te: సందేశం

en: Name
te: పేరు

en: Time
te: సమయం

en: Timestamp
te: కాలముద్ర

en: Unknown
te: తెలియని

en: User
te: వాడుకరి

en: User ID
te: వాడుకరి ID

en: Error
te: సమస్య

en: Created
te: సృష్టితం

en: Severity
te: తీవ్రత

en: Warning
te: హెచ్చరిక

en: IP Address
te: ఐపీ చిరునామా

en: Features
te: విశేషాలు

en: Info
te: సమాచారం

en: Reason
te: కారణం

en: About
te: గురించి

en: - All -
te: - అన్ని -
