GraphQL Shield (1.0.0) - en to th translation catalogue (28 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Delete
th: ลบ

en: Value
th: ค่า

en: Type
th: ประเภท

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Overview
th: ภาพรวม

en: Edit
th: แก้ไข

en: Message
th: ข้อความ

en: Time
th: เวลา

en: Timestamp
th: ระบุเวลา

en: Unknown
th: ไม่รู้

en: User ID
th: รหัสผู้ใช้

en: Error
th: ผิดพลาด

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Never
th: ไม่เคย

en: Severity
th: ระดับความรุนแรง

en: Warning
th: การเตือน

en: Filters
th: ตัวกรอง

en: IP Address
th: หมายเลข IP

en: Key
th: คีย์

en: Expired
th: หมดอายุ

en: Query
th: สอบถาม

en: Info
th: ข้อมูล

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Critical
th: วิกฤติ
