GraphQL Vertex AI (1.0.0-alpha3) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Location
sk: Umiestnenie

en: Query
sk: Dotaz

en: Search Result
sk: Výsledok hľadania

en: Offset
sk: Ofset

en: Suggestions
sk: Návrhy

en: Search result
sk: Výsledok vyhľadávania
