GraphQL Vertex AI (1.0.0-rc2) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Text
hr: Tekst

en: Filter
hr: Pročisti

en: Location
hr: Lokacija

en: Suggestions
hr: Prijedlozi

en: Search result
hr: Rezultati pretraživanja
