GraphQL Vertex AI (1.2.0) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Text
lv: Teksts

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Location
lv: Atrašanās vieta

en: Query
lv: Vaicājums

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Search result
lv: Meklēšanas rezultāti
