GraphQL Views (8.x-1.0-alpha1) - en to et translation catalogue (11 entries)

en: Field
et: Väli

en: Fields
et: Väljad

en: Entity
et: Olem

en: Raw output
et: Puhas väljund

en: You have no fields. Add some to your view.
et: Sul ei ole määratud ühtegi välja. Lisa oma vaatesse mõni väli.

en: The machine-readable name must contain only letters, numbers, dashes and underscores.
et: Masinloetav nimi tohib sisaldada ainult tähti, numbreid, sidekriipse ja alakriipse.

en: All field aliases must be unique
et: Kõik välja aliased peavad olema unikaalsed

en: Use entities as row data.
et: Kasuta olemeid rea andmetena.

en: Use fields as row data.
et: Kasuta välju rea andmetena.

en: Alias for @id
et: @id alias

en: Raw output for @id
et: Puhas väljund @id jaoks
