GraphQL Views (8.x-3.0-alpha1) - en to az translation catalogue (12 entries)

en: Field
az: Sahə

en: Fields
az: Sahələr

en: Entity
az: Entiti

en: Alias
az: Ləqəb

en: Raw output
az: Xam çıxış

en: You have no fields. Add some to your view.
az: Sahəniz yoxdur. Görünüşünüzə bir az əlavə edin.

en: The machine-readable name must contain only letters, numbers, dashes and underscores.
az: Maşın tərəfindən oxuna bilən ad yalnız hərflər, rəqəmlər, tire və alt xəttlərdən ibarət olmalıdır.

en: All field aliases must be unique
az: Bütün sahə ləqəbləri unikal olmalıdır

en: Use entities as row data.
az: Obyektləri sıra datası kimi istifadə edin.

en: Use fields as row data.
az: Sahələri sıra məlumatları kimi istifadə edin.

en: Alias for @id
az: @id üçün ləqəb

en: Raw output for @id
az: @id üçün xam çıxış
