GraphQL Webform (2.0.0-alpha2) - en to nl translation catalogue (13 entries)

en: Depth
nl: Diepte

en: Property
nl: Eigenschap

en: Webform
nl: Formulier

en: Webform Settings
nl: Webformulier-instellingen

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
nl: Het bestand %file kon niet opgeslagen worden. Er is een onbekende fout opgetreden.

en: The specified file %name could not be uploaded.
nl: Het bestand %name kon niet worden geüpload.

en: Webform Submission
nl: Formulierinzending

en: The file %file could not be saved because the upload did not complete.
nl: Het bestand %file kon niet worden bewaard omdat het uploaden niet werd voltooid.

en: The file %file could not be saved because it exceeds %maxsize, the maximum allowed size for uploads.
nl: Het bestand %file kon niet worden bewaard omdat het %maxsize overschrijdt, de maximale toegestane grootte voor uploads.

en: Source entity type
nl: Bronentiteitstype

en: Source entity ID
nl: Bronentiteits-ID

en: Webform ID
nl: Formulier-ID

en: Webform elements
nl: Formulierelementen
