GraphQL Webform (2.0.0-alpha3) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Depth
pt: Profundidade

en: Property
pt: Propriedade

en: Webform
pt: Formulário

en: Source entity type
pt: Fonte do tipo de entidade

en: Source entity ID
pt: ID da fonte de entidade

en: Webform ID
pt: ID do formulário
