GraphQL Webform (2.0.0-beta1) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Depth
ca: Profunditat

en: Property
ca: Propietat

en: Webform
ca: Formulari web

en: Webform Settings
ca: Paràmetres del Webform

en: Webform submission
ca: Enviament del Webform

en: Webform settings
ca: Paràmetres del Webform

en: Entity language
ca: Llengua de l'entitat

en: Webform ID
ca: Identificador de Webform
