GraphQL Webform (2.0.0-beta1) - en to de translation catalogue (13 entries)

en: Depth
de: Tiefe

en: Property
de: Eigenschaft

en: Webform
de: Webformular

en: Webform Settings
de: Webform-Einstellungen

en: Webform submission
de: Webformular-Eingabe

en: Webform settings
de: Webformular-Einstellungen

en: Source entity
de: Quell-Entität

en: Source entity type
de: Quell-Entitätstyp

en: Source entity ID
de: ID der Ursprungseinheit

en: Entity language
de: Sprache der Entität

en: Webform ID
de: Webformular-ID

en: Webform submission ID
de: Webform-Eingaben-ID

en: Webform elements
de: Webformularelemente
